Cegelec a.s.
Chodovská 228/3
14100 Praha 4
Česká Republika

GPS: Loc: 50°3'9.542"N, 14°28'18.285"E

IČ: 266 89103
DIČ: CZ26689103


Kontakty:

Vedení společnosti / Company Management

 

Telefon: +420 272 774 046
E-mail: cegelec@cegelec.cz

Úsek marketingu a obchodu / Marketing and Business Department

 

Telefon: +420 272 760 438
E-mail: marketing@cegelec.cz

 

Ekonomický úsek / Economic Department

 

Telefon: +420 272 771 043
E-mail: economic@cegelec.cz

Technický úsek / Technical Department

 

Telefon: +420 271 003 351
E-mail: technical@cegelec.cz

Servis / Servis Department

 

Telefon: +420 271 003 422
E-mail: servis@cegelec.cz

Výrobní úsek / Manufacturing Department

 

Telefon: +420 271 003 315
E-mail: manufacturing@cegelec.cz

Práce nabídka/poptávka

 

E-mail: job@cegelec.cz

Nadace VINCI v České republice
Nadace VINCI v České republice

Pobřežní 667/78
186 00 Praha 8
Tel.: +420 244 096 111
E-mail: nadace@nadacevinci.cz
Web: www.nadacevinci.cz